Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Duży Ben Sp. Z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu weryfikacji ukończenia 18 roku życia, aby możliwe było wyświetlenie Pani/Panu strony internetowej sklep.duzyben.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności . Nasza platforma szkoleniowa jest nowoczesnym narzędziem, w którym znajdziesz szereg przydatnych treści pozwalających podnosić wiedzę i umiejętności.

Dino uruchamia nowe centrum dystrybucyjne. To już dziewiąty tego typu obiekt sieci supermarketów

Zaloguj się do sklepu oraz wejdź na kartę produktu dostępnego za punkty. Kliknij w poniższy link aby sprawdzić wszystkie produkty które są dostępne za punkty w naszym sklepie. ­– Nowe technologie są dla nas podstawą, jako nowoczesnego marketu.

  1. Mamy już ponad 350 sklepów w 11 województwach, a każdego miesiąca otwieramy nawet kilkanaście nowych lokali.
  2. Duży Ben to stworzony od podstaw przez Grupę Eurocash format nowoczesnego marketu z alkoholem, łączący bogatą ofertę produktów w atrakcyjnych cenach oraz fachowe doradztwo.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu weryfikacji ukończenia 18 roku życia, aby możliwe było wyświetlenie Pani/Panu strony internetowej sklep.duzyben.pl.
  4. Aktualnie Duży Ben posiada 27 lokalizacji, głównie w Wielkopolsce (Poznań, Gniezno, Leszno, Piła) oraz w województwie lubuskim (Gorzów Wielkopolski).
  5. Dodatkowo oferujemy szereg szkoleń z umiejętności miękkich, obsługi systemów i programów, które pomogą Tobie doskonalić swoje umiejętności.

Co powiesz na jeszcze więcej korzyści przy zakupach w Dużym Benie

To pyszne wino sprzed tygodnia, którego nazwy nie możesz sobie przypomnieć? W aplikacji sprawdzisz historię swoich zakupów razem z liczbą zdobytych punktów. Aplikacja podpowie Ci, gdzie znajdziesz najbliższy punkt pomocy w imprezach i umilaniu sobie wieczorów. W aplikacji masz dostęp do kuponów, o których wiedzą tylko jej użytkownicy. Dzięki nim kupisz wybrane produkty jeszcze taniej.

Sieć Duży Ben uruchomiła mobilną aplikację lojalnościową dla klientów

Bogatą ofertę szkoleń e-learningowych dostępną dla wszystkich osób pracujących w sklepach Duży Ben. Punkty otrzymują również zarejestrowani klienci, którzy zapiszą się do naszego newslettera, dzięki niemu otrzymasz informacje o promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie na swój e-mail. Za każdą zaakceptowaną przez obsługę sklepu opinię o produkcie również zdobywa się punkty. Możesz zaopiniować dowolną ilość zakupionych przez Ciebie produktów. Docenimy każdą Twoją aktywność w sklepie. Każdy zakup w naszym sklepie premiowany jest punktami w Programie Lojalnościowym.

Pracownicy mierzą się rekordową inflacją, a szef jednej z największych sieci w Europie zarabia miliony

Dlaczego warto zainstalować aplikację? W aplikacji masz dostęp do kuponów, o których wiedzą tylko użytkownicy aplikacji. Dzięki nim kupisz nasze produkty jeszcze taniej.Zdobywasz punkty RBC Capital Markets dodaje pakiet Algo do EMS BidFX i wymieniasz je na nagrody! Dzięki aplikacji masz Kartę Ekipy zawsze na swoim telefonie. Pokaż ją przy kasie i zbieraj punkty, które potem wymienisz na nagrody o różnej wartości.

Mam tu na myśli zarówno rozwój koncpetu, jak i rosnącą liczbę nowych lokalizacji i klientów. W Polsce zazwyczaj nie sprzedaje się alkoholu tak jak chcieliby Steve Neeson tego konsumeci. Niby jest dostępny o każdej porze dnia i nocy, ale nadal wiele do życzenia pozostawiają miejsca i warunki jego sprzedaży.

WINO DAOS CHARDONNAY 12% B/PS 0,75L

W przypadku rozmowy online, odbywa się ona za pomocą programu MS Teams. Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić logując się na swoje konto. W sekcji “Program Lojalnościowy” zobaczysz ile masz punktów. Jeżeli posiadasz już na swoim koncie punkty lojalnościowe możesz je wymienić na rabat dla składanego zamówienia. Wielkość rabatu uzależniona jest od zgromadzonych punktów na koncie.

Sieć w październiku 2018 roku urchomiła dla klientów program „Ekipa Dużego Bena”. Program pozwala zbierać punkty za zakupy w sklepach, daje możliwość skorzystania z niższych cen i specjalnych ofert promocyjnych. Od 1 marca wystarczy już tylko zainstalowana aplikacja mobilna.

Koncept ten jest propozycją zarówno dla nowych, jak i obecnych Klientów Grupy Eurocash, którzy rozważają specjalizację w sprzedaży tej kategorii produktów. Aktualnie Duży Ben posiada 27 lokalizacji, głównie w Wielkopolsce (Poznań, Gniezno, Leszno, Piła) oraz w województwie lubuskim (Gorzów Wielkopolski). Od 2018 roku sklepy sieci dostępne są dla przedsiębiorców w systemie franczyzowym i agencyjnym.

Dyskonty mają mały wybór, w dodatku nie kupimy tam dobrze schłodzonego alkoholu. Część sklepów convenience sprzedaje natomiast alkohol zza lady, pracownicy są nieprzeszkoleni, a ceny wysokie. Sklepy specjalistyczne są zazwyczaj drogie, a zakupy w nich potrafią być dla klienta bardzo stresujące, ze względu BCS Forex Broker Recenzja na poczucie niekompetencji. Nasz pomysł ma ułatwić cały ten proces zakupowy klientom, i przede wszystkim dać przyjemność, bo czy nie o to tutaj chodzi? Sieć w październiku 2018 roku uruchomiła dla klientów program „Ekipa Dużego Bena”. Po wejściu na kartę produktu kliknij przycisk “Kup za punkty”.

Leave a Reply